Euphoria Hotel Tekirova

Euphoria Hotel Tekirova, sahip olduğu arkeolojik ve doğal güzellikler sayesinde “Türk Rivierası” adını alan Akdeniz bölgesinde deniz, güneş, tarih ve doğanın sihirli bir uyum içinde bütünleştiği yerdedir.

Antalya’nın Kemer ilçesi yakınlarında, büyüleyici yeşilliğin, nefis kumsalla birleştiği yerde Toros dağlarının eşsiz manzarasına sahip olan sahil kenarına kurulu otel, 5 yıldız lüksünde ultra her şey dahil hizmet veren bir sahil otelidir.

Mutluluğun doğal olarak geldiği yer olan otelde, Tekirova’nın ünlü “Sıcaklık, Renklilik ve Canlılığı“ ile tatil ruhu, yeniden keşfedilmek için sizleri beklemektedir. Euphoria Hotel Tekirova’nın en güzel deniz manzaralı odaları ve yemyeşil bahçesinde yer alan villaları, balayı çiftlerinden, kalabalık ailelere kadar her türlü farklı isteklere hitap edecek şekilde hazırlanmıştır.

Otel hakkında;
Euphoria Hotel Tekirova, rahat ve konforlu dekorlarıyla,farklı seçenek ve zevklere hitap eden toplam 525 oda ile hizmetinizdedir. “Otel ve Tatil Köyü” olarak iki farklı konaklama seçeneği bulunan otelin tüm odaları, doğa ile başbaşa ve müşterilerinin evlerinden uzak ama evleri kadar rahat hissedebilmeleri için ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmıştır.

www.euphoriahotels.com