Prince Group bünyesindeki Unique Travel Platformu'na en iyi BT çözümü ödülü


Prince Group bünyesindeki Unique Travel Platformu, Rusya'da “2019 yili seyahat sektörü için en iyi BT çözümü” ödülüne layik görüldü.

Insanlarin yasamlarini kolaylastiran, hatta bazen tamamen degistiren teknoloji, en sonunda Turizm’de de yerini aldi. Prince Group bünyesinde yer alan yazilim sirketi tarafindan gelistirilen Unique Travel Platformu, 31 Ekim ‘de Rusya'daki Travel Winter IT Workshop konferansinda sektörün önde gelenlerine sunuldu ve oldukça yüksek bir begeni alarak “2019 yili seyahat sektörü için en iyi BT çözümü” ödülüne layik görüldü.

Turizm’in her alanindaki ürün ve hizmetlerin, tedarikçiden müsteriye ulastirilmasina kadar tüm adimlarinin otomatiklestirilmesinin platformun hedeflerinden biri oldugunu belirten Prince Group’un, Unique platformunun islevselligi; sektördeki uzun yillara ve pratik deneyime dayanan en iyi gelistiriciler tarafindan yaratildi ve uçtan uca bir seyahat ekosistemi insa etmesini sagladigi görüldü. Hem 2b hem de b2c konusunda oldukça güçlü özelliklere sahip olan platform, otel, uçak, transfer, otobüs, sigorta ve cruise ürünlerini tek tek satisa sunabildigi gibi, bu ürünleri tüketicinin talebine göre paket olarak satisa sunma konusunda da oldukça iddiali.

Unique Platformu, Rusya’da Unicorn Tur Operatörü (www.unicorn.ru) ve Türkiye’de Prens Group tarafindan aktif olarak kullaniliyor. Ürünleri tüketicinin talebine göre paket olarak satisa sunma konusunda da oldukça iddiali. Unique Platformu, Rusya’da Unicorn Tur Operatörü (www.unicorn.ru) ve Türkiye’de Prince Group tarafindan aktif olarak kullaniliyor.