Unicorn'un ilk uçagi Antalya'ya indi


Prince Group bünyesindeki yazilim firmasinin uzun zamandir yapmis oldugu özverili çalismalarini daha önce kamuoyu ile paylasmistik. Unique platformu kullanilarak en güvenilir ve en hizli tatil anlayisini sunan Unicorn ile Prince Group emin adimlarla sektördeki yerini tekrar aldi.

Beklenen tarih geldi ve Unicorn’un ilk uçagi 28.04.2019 tarihinde %100 doluluk ile Antalya’ya indi. Unicorn misafirleri, kusursuz hizmet anlayisi ile en iyi sekilde karsilanip otellerine ulastirildilar.

Ilk uçusunda tüm misafirlerini hediyeler ve çiçekler ile karsilayan Unicorn, küçük misafirlerini de unutmadi. Unicorn Tur operatörü Genel Müdürü sayin Khalis Chilidze’nin verdigi bilgiye göre, Nordavia havayolu ile gerçeklesen ilk uçusa ait tüm koltuklar kisa zamanda doldu ve %100 doluluk ile ilk uçus gerçeklestirildi.

Charter uçuslarin yani sira, tarifeli uçuslar ile yapilan dinamik paketlerin de satisa sunuldugunu anlatan Chilidze, ilerleyen dönemlerde operasyonlarinin baska destinasyonlari da kapsayacagini ve ürün çesitliliginin artacagini belirtti.

Rusya’da kredi kartina taksit seçenegi sunan ilk ve tek tur operatörü olan Unicorn (www.unicorn.ru) , GDS ve yatak bankasi entegrasyonlari gibi innovatif çalismalari ve Sberbank ile olusturdugu stratejik is birligi sayesinde çok iddiali ve güçlü bir oyuncu olacaginin isaretlerini verdi.

Antalya turizmi basta olmak üzere Türkiye turizmi için büyük hareket ve canlilik getirecek olan Unicorn, misafirlerini en güzel sekilde karsilamanin hakli gururunu yasiyor.