Prince Group’un Tur Operatörlügüne Dönüsü Ile Ilgili Bilgilendirme


B2C paketlerinin dogrudan satilmasi hedefi ile Prince Group bünyesindeki yazilim firmasinin uzun zamandir yapmis oldugu özverili çalismalarla hayata geçirdigi UNICORN, Rusya’nin en büyük bankasi Sberbank ile daha önce kamuoyuna bilgisini verdigi partnerligi resmi olarak hayata geçirmistir.

Arka planinda Unique platformunu kullanarak güvenli ve hizli bir sekilde internet üzerinden otel, tur, uçak ve transfer satin almaya saglayan Unicorn cezbedici fiyat seçenekleriyle müsteri memnuniyetini en üst düzeye çikarmak için tasarlanmistir. Web sitemiz unicorn.ru ile 7/24 Çagri destek hattiyla en hizli ve en güvenilir tatil imkanini saglamaktadir.

50 milyondan fazla müsteri potansiyeline sahip Sberbank ile gerçeklestirilen atilimla kredi kartina taksitli satisla Rusya’da bir ilke imza atarak turizm sektörüne yeni bir bakis açisi getirilmistir. “Sberbank Online kullanan banka müsterileri bu hizmet için basvuru yapabilir. Sberbank, müsterilerine internet magazalarindan ürünleri satin almalarinda uzaktan kredi almalarina izin verdigi” açiklamasini Sberbank resmi olarak duyurmustur.

Yapilan önemli anlasmalara Red Wings&Nordavia ile yapilan protokolde eklenmistir. Yolcu transferinde anlasmalara Red Wings&Nordavia ile anlasilarak en güvenilir sekilde seyahat olanagi B2C programimizin bir parçasi olacaktir. Antalya için 250 bin pax, dünya çapinda ise 500 bin pax ile turizm camiasinda yeni bir hareket ve canlilik yasanacaktir.

Sektörlerinin en önemli temsilcileri ile imzalanan anlasmalarla Tur Operatörlügüne güçlü ve emin adimlarla dönmenin gururu ve mutlulugunu sizlerle paylasmaktan onur duyar, hepimize basarili bir yil dileriz.

Saygilarimizla,