+90 (242) 312 98 36
Bizi Arayın
Yeşilova, Aspendos Blv. No:168/C, 07200
Muratpaşa/Antalya
media-bg

Faaliyet Alanlarımız

Özel sektör ve kamuya hizmet veren küresel bir sağlayıcı olarak müşterilerimizin büyümelerine ve en önemli hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Dış Ticaret

Partnerlerimiz ile birlikte süratli ve ekonomik çalışma imkanları sunuyoruz.

Detay

İnşaat

Çevreci ve özgün projeler ile Türkiye'ye değer katıyoruz..

Detay

Teknoloji

Çağımızın gerektirdiği bilgi yönetim ve otomasyon sistemleri ile işinize değer katıyoruz.

Detay

Prince Group ile kariyerinizde yeni bir başlangıç yapın.

Hizmet verdiği tüm alanlarda güven ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile kısa sürede öncü olan Prince Group, sizlere profesyoneller ile çalışma fırsatı sunuyor.

GLOBAL İŞ MODELİ

Uluslararası şirketler ile çalışma tecrübesini bizimle yaşayın ve kariyerinizde büyük bir adım atın.

YENİLİK ODAKLI

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yeni perspektifler açıyoruz ve inovasyon konusunda öncü oluyoruz.

GÜVEN

Güven ve karşılıklı sadakat odaklı uzun süreli birlikte çalışma olanağı

Hizmetlerimiz

Kurumunuzun büyüklüğü ne olursa olsun, size sunabileceğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki konu başlıklarını inceleyebilirsiniz.

Enerji

Sürekli değişkenlik gösteren enerji fiyatları ve uluslararası rekabet dinamikleri, enerji bağımlı şirketlerin risklerini yönetmesini zorlaştırmaktadır.Bu zorlukları yönetmek, enerji giderlerinizi ve risklerinizi kontrol atında tutmak için sizlerin yanındayız.

Akaryakıt Taşımacılığı

Türkiye geneline yayılmış olan bölge müdürlükleri ve merkez kadrolarındaki personelleri ile kara ve demiryolu tanker filosuyla beri akaryakıt sektörünün Türkiye ve dünyadaki büyük firmalarına hizmet vermekteyiz.

Madeni Yağlar

Yağ çeşitleriyle, müşterilerimize yüksek kaliteli ve geniş ürün gamı kullanma imkanı sağlıyoruz.

Özel Üretim

Üretiminizdeki standart dışı kalite ihtiyaçlarınızı Türkiye satışını gerçekleştirdiğimiz fabrikalar ile görüşmeler sonrası teknik destek ve malzeme ihtiyacınızı karşılayan firmamız sipariş ve tekliflerinize hızla cevap vermektedir.

Demir-Çelik İthalatı

İthalatı yapılan paslanmaz çelik sac yassı mamülleri ve rulolar, müşterinin istediği ölçülerde kesilerek yarı mamül haline getirilmekte daha sonra yüzey işçiliği yapılarak paletlenmiş olarak müşteriye sevk edilmektedir.

Otomasyon ve Scada

Demirçelik sektörüne özel Redundant PLC ve Scada çözümlerimiz ile üretimin sürekliliğini ve kalitesini garanti altına alıyoruz.

İş Ortaklarımız

Satış ve pazarlama odaklı iş ortaklığı yerine müşteri memnuniyetine odaklı, güçlü teknik ve hizmet iş birlikteliği içeren, kararlı ve kesintisiz iş ortaklığı modelini tercih ediyoruz. Sınırlı sayıda tuttuğumuz iş ortaklarımızın tüm ürünlerine yoğun yatırımlar yaparak bilgi ve tecrübemizi maksimum düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz ve desteğini vermeye devam ettiğimiz teknolojilerde tüm personelimizin tecrübesini arttırarak hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini arttırıyoruz.