GO Adventure

Şirket 2006 yılında Estonya’da Go Adventure adıyla faaliyete başlamış, 2009 yılında TH&C bünyesine girmiştir. Dolayısı ile şirket finansal kaynaklarını ve düzenli çalışabilirliğini garanti altına almıştır.
Şirket Türkiye, Mısır, BAE gibi ülkelerede turizm hizmeti sunuyor ve günümüzde Baltık ülkelerinde de  en hızlı büyüyen tur operatörlerinden biri olarak gösteriliyor. Turizm alanında statüsünü yükseltmek adına yol ağını geliştiriyor ve kalitesini yükseltmeyi sürdürüyor. Go Adventure Estonian Air, Turkish Airlines, AMC Airlines gibi güvenilir hava yollarıyla ortak çalışarak Charter seferlerin güvenilir organizatörü olarak ismini duyurmuştur.

Şirketin ana hedefi zaman ve parayı en iyi şekilde değerlendirerek, en kaliteli ve kapsamlı seyahat hizmetini sunmaktır.
Şirket günümüzde personeli vasıtasıya müşteri için mümkün olabilen tüm kolaylıkları sağlamaktadır. Tüm hizmetler e-posta, telefon ve bilgi formları aracılığı ile sağlanabilmektedir.
En güncel seyahat şirketleri ile işbirliği içerisinde olan GoAdventure, kaliteli hizmeti en iyi fiyatla sunabilmektedir.

Şirket 2010 yılında Letonya’nın başkeni olan Riga’da ofis açmıştır.
Go Adventure çalışmalarının ilk yılında çeşitli fuar ve sergilere katılmış ve “En Çok Satan 50’’, 2008 yılında ‘’Öncü Satıcı’’, 2009 yılında ise Kalite ve Fiyat dengesindeki tutarlılığından ötürü ‘’Fiyat ve Kalite’’ ödüllerini almayı başarmıştır.
Eylül 2011'de, Estonya Kurumsal Gelişim Fonu, Ticaret ve İşverenler Konfederasyonu Odası bünyesinde, toplam 11 kategoride gerçekleşen "İş Ödülü" adlı bir yarışmada Go Adventure ‘’En İyi Rekabet Eden Şirket’’ ödülüne sahip olmuştur.

www.goadventure.ee