UNICORN turizmdeki gücünü artirmaya devam ediyor


3-15 Mart 2018 tarihleri arasinda Moskova’da gerçeklesen MITT 2018 fuarinda Unicorn görkemli standi ile tanitimini gerçeklestirdi.

Prince Group bünyesinde Antalya ve Rusya Ofislerinde çalisan personeli ile fuarda misafirlerini agirlayan Unicorn tanitiminlarini basarili bir sekilde tamamladi.

Gerek oteller, gerek acentalar, gerekse halkin yogun ilgisi ile misafirlerini agirlayan Unicorn, fuarin ilk gününden itibaren ziyaretçilerin ilgi odagi oldu.

B2C kapsaminda otelden, uçak biletine, transferden, tura ve sosyal birçok aktivitenin genis yelpazede yer aldigi firma web sitesi business modeli ve online satisinin yanisira Rusya’da bir ilke imza atmanin basarisini, MITT 2018 ile görkemli bir sekilde duyurdu.

Tur Operatörlügü kapsaminda B2C paketlerinin dogrudan satilmasi hedefi ile Prince Group bünyesindeki yazilim firmasinin uzun zamandir yapmis oldugu çalismalar sonucunda ortaya çikarilan yeni yazilim ve web sitesi ile Unicorn sadece Türkiye degil tüm dünya turizimine yeni bir nefes ve yenilik getirmis oldu.

Prince Group, Euphoria Otelleri ile 2018 sezonuna hizli adim atarken yeni web siteleri ve daha genis yelpazede sagladigi imkanlarla turizmdeki gücünü artirmaya devam ediyor.

Prince Group Genel Müdür Yardimcisi ve Kurum Sözcüsü Ilknur ALBAYRAK, fuarda ziyaretlerine bulunan ve desteklerini sunan tüm isbirlikçilerine tesekkürlerini sunarak herkese basarili bir sezon temennisinde bulundu.

https://www.unicorn.ru