UNICORN, MITT 2018'E DAMGASINI VURGU


Moskova'da gerçeklestirilen MITT 2018 Fuari'nda, görkemli standiyla büyük begeni kazanan Unicorn, Prince Group'un Antalya ve Rusya ofislerinde çalisan personeli esliginde tanitimini gerçeklestirdi.

Otel, acenta, banka ve halkin yogun ilgisi esliginde misafirlerini agirlayan Unicorn, fuarin ilk gününden itibaren ilgi oldugu haline geldi.

Unicorn.ru sayfasinin tanitimi ile Unicorn, turizm sektöründeki yerini almanin sinyallerini de MITT 2018'de atti. B2C kapsaminda otelden uçak biletine, transferden tura ve sosyal birçok aktivitenin genis yelpazede yer aldigi unicorn.ru sitesi, business modeli ve online satisinin yani sira Rusya'da bir ilke imza atmanin basarisini, MITT 2018 ile görkemli bir sekilde duyurdu.

Tur Operatörlügü kapsaminda B2C paketlerinin dogrudan satilmasi hedefi ile Prince Group bünyesindeki yazilim firmasinin uzun zamandir yapmis oldugu özverili çalismalarla Unicorn sadece Türkiye degil, tüm dünya turizmine de yeni bir nefes ve yenilik getirecek.

Prince Group, Euphoria Otelleri ile 2018 sezonuna hizli adim atarken Unicorn ile daha genis bir yelpaze sagladigi imkanlarla turizmdeki gücünü daha da göstermeye devam ediyor. Prince Group Genel Müdür Yardimcisi ve Kurum Sözcüsü Ilknur Albayrak, fuarda ziyarette bulunan ve desteklerini sunan tüm isbirlikçilerine tesekkürlerini sunarak herkese basarili bir sezon temennisinde bulundu.

https://www.unicorn.ru